Drewniane deski do krojenia

Drewniane deski do krojenia

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór drewnianych artykułów kuchennych. Szczególne miejsce w katalogu produktów niezbędnych w kuchni zajmuje drewniana deska do krojenia. Trudno sobie wyobrazić przyrządzanie potraw, nawet tych najprostszych, bez jej użycia. Deska do krojenia to z pozoru prozaiczny przedmiot, lecz często nie zdajemy sobie sprawy, do jak wielu czynności kuchennych jej używamy. Sprawne przygotowywanie posiłków bez deski do krojenia jest bardzo trudne. Należy pamiętać, że wszystkie akcesoria kuchenne jakich używamy mają kontakt z żywnością i wypływają na nasze zdrowie. Nie bez znaczenia jest więc, jaką deskę do krojenia wybierzemy podczas wyposażania naszej kuchni.

Deski drewniane – przyjazne dla zdrowia i trwałe

Najbardziej polecanymi deskami do krojenia są deski drewniane. Drewno ma właściwości antybakteryjne, co czyni ten materiał wykonania idealnym dla artykułów spożywczych. W naszym asortymencie oferujemy przybory kuchenne wykonane z drewna bukowego. Buk charakteryzuje się twardością. Jest to cecha bardzo ważna przy wyborze desek do krojenia. Im drewno deski kuchennej jest twardsze, tym jest ona jakościowo lepsza i wygodniejsza w użytkowaniu. Ponadto, twarda deska do krojenia jest trwalsza i dłużej posłuży nam w kuchni. Warto również zaznaczyć, że wszystkie nasze wyroby drewniane wykonane są z surowców ekologicznych.

W naszym asortymencie oferujemy drewniane deski do krojenia różnej wielkości – małe, średnie, duże, aż po stolnice. W trosce o potrzeby i upodobania klienta produkujemy deski różnego kształtu – prostokątne, owalne, okrągłe oraz łukowe. Nasza bogata oferta pozwala wybierać spośród drewnianych desek do krojenia o różnym wykończeniu i kształcie rączki. Produkty firmy OPIFEX to gwarancja jakości oraz estetycznego wyglądu. Wszystkie nasze akcesoria kuchenne posiadają atest dopuszczający je do kontaktu z żywnością.

Deska do krojenia stanowi istotny element wyposażenia każdej funkcjonalnie urządzonej kuchni – warto zainwestować w produkt sprawdzony i trwały. Zapraszamy także do zapoznania się z pozostałą naszą ofertą przyborów do kuchni, takich jak: łyżki drewniane, łopatki, nożyki. Świadczymy również usługi z zakresu wypalania w drewnie i znakowania produktów.