Producent akcesoriów drewnianych i wyrobów  z drewna | OPIFEX

Producent akcesoriów drewnianych i wyrobów z drewna | OPIFEX

Jesteśmy firmą działającą na rękodzielniczym rynku wyrobów drewnianych od 1987 roku. Bogate doświadczenie w branży zaowocowało szeroką ofertą usług. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów drewnianych, wykonanych z drewna bukowego, mających zastosowanie w gospodarstwach domowych oraz w reklamie. Jesteśmy producentem wyrobów galanterii drewnianej. W naszej ofercie znajdują się drewniane akcesoria domowe (dekoracyjne, praktyczne gadżety) oraz przybory kuchenne idealne sprawdzające się w domowej kuchni oraz w firmach gastronomicznych (restauracjach, lokalach). Zajmujemy się także znakowaniem produktów na potrzeby reklamowe oraz marketingowe. Wypalamy w drewnie znaki firmowe i logotypy, grafiki oraz napisy i sentencje. Wykonujemy znakowanie matrycą oraz grawerowanie laserowe i wycinanie laserem. Nasza oferta obejmuje także usługę konfekcjonowania towarów – metkowania oraz zbiorczego pakowania. Wykonujemy także profesjonalne frezowanie materiałów dostarczonych przez klienta. 

W ofercie producenta OPIFEX znajdą Państwo solidne oraz funkcjonalne wyroby drewniane, o różnorodnym zastosowaniu. W asortymencie posiadamy akcesoria domowe, takie jak stylowe skrzyneczki na biżuterię oraz pudełka do przechowywania drobiazgów, wytrzymałe wieszaki do garderoby i wszystkie niezbędne przybory gastronomiczne. Nasza oferta pozwala kompleksowo wyposażyć kuchnię, od podstawowych łyżek oraz łopatek z drewna, aż po stolnice oraz deski kuchenne. 

Buk to idealny materiał do wykonywania solidnych wyrobów. Produkty z tego rodzaju drewna wyróżniają się niezwykłą trwałością oraz odpornością. Bukowina charakteryzuje się twardością, dzięki czemu przybory oraz akcesoria wykonane z tego materiału, będą służyć Państwu długie lata. Ponadto, drewno jako surowiec naturalny i ekologiczny, jest bezpieczny dla zdrowia. Zalety bukowiny sprawiają, że jest to popularne tworzywo do produkowania wyrobów kuchennych, mających bezpośrednio kontakt z człowiekiem oraz żywnością. Nasze wyroby oraz metody znakowania zostały dopuszczone do kontaktu z żywnością i posiadają atest PZH HŻ/D/00992/13.

Oferta producenta Opifex

Firma OPIFEX jest renomowanym producentem wyrobów z drewna. W naszym asortymencie znajdą Państwo kompleksowe wyposażenie domu w akcesoria drewniane, wykonane z wysokiej jakości bukowiny. Z naszą pomocą możliwe jest zaopatrzenie domowej oraz firmowej kuchni w najpotrzebniejsze przybory. Drewniane akcesoria kuchenne naszej produkcji wykonane są z niezwykłą precyzją. Dbamy o to, aby wyroby spełniły wymagania nawet najbardziej wymagającego klienta oraz bez zarzutu spełniały swoja rolę w kuchni. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości drewna oraz profesjonalnemu wykonaniu, akcesoria kuchenne firmy OPIFEX są trwałe i odporne na uszkodzenia.

W ofercie znajdą Państwo łyżki, łopatki i nożyki, deski kuchenne i stolnice oraz inne przybory kuchenne. Sztuka gotowania to szeroka dziedzina wymagająca odpowiednich umiejętności, sprawdzonych przepisów oraz niezawodnych akcesoriów kuchennych. Zaopatrzenie naszej oferty, uwzględnia różne potrzeby i wymagania klientów. Oferujemy drewniane łyżki o różnym kształcie i zastosowaniu. Wśród produktów, mogą Państwo znaleźć łopatki do naleśników, sera, do tłuszczu oraz drewniane nożyki do masła. W ofercie przyborów kuchennych znajdują się akcesoria z drewna, bez których żadna kuchnia nie może działać sprawnie. Prezentują się tam między innymi drewniane wałki do ciasta, młotki do mięsa oraz tłuczki do ziemniaków. Posiadamy również praktyczne kopystki, widelce do kapusty, drewniane narzędzia do ucierania oraz szczypce do warzyw i owoców. Istotne miejsce w naszej ofercie zajmują deski do krojenia. Różne wielkości oraz kształty umożliwiają wybranie deski do swoich potrzeb kulinarnych.

Drewniane akcesoria kuchenne naszej produkcji są praktyczne oraz bezpieczne - wyróżniają się solidnym wykonaniem, estetycznym wyglądem oraz funkcjonalnością. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!