Regulamin użytkowania strony

1. Informacje ogólne

Właścicielem strony oraz wszelkich treści zawartych na stronie jest firma PPH OPIFEX Sp.J. Opisy zawarte na stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych , dlatego też OPIFEX Sp.J.nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwą interpretację, czy też wykorzystanie informacji zawartych na stronie. Roszczenia z tytułu odpowiedzialności za szkody spowodowane przez użycie dostarczonych informacji, w tym za wszelkie informacje niekompletne lub nieprawdziwe, zostaną odrzucone. Informacje znajdujące się na stronie mogą być niepełne, dlatego też OPIFEX Sp.J. zastrzega prawo do poszerzania opisów i informacji zawartych na stronie.


2. Opinie i linki

Właściciel strony nie odpowiada za informacje, nie działające linki oraz opinie wyrażane na stronach, do których prowadzą linki z niniejszej strony. W razie wystąpienia jakichkolwiek szkód przez użycie tych informacji, odpowiedzialny może być jedynie autor tych stron, nie zaś osoba, która wykonała linki do nich.


3. Prawa autorskie

Wszystkie materiały tekstowe, graficzne, zdjęcia  zawarte na stronie są autorstwa naszej firmy i są objęte prawami autorskimi. Wykorzystanie ich bez zgody właściciela strony jest zabronione, a wobec łamiących przepisy praw autorskich OPIFEX Sp.J. będzie występować na drogę sądową. Jakiekolwiek powielanie lub używanie zawartych w stronie treści w innych publikacjach elektronicznych lub drukowanych jest zabronione, o ile dokonywane jest bez pisemnej zgody autora.