Galanteria drewniana | Wieszaki drewniane, klamerki

Galanteria drewniana | Wieszaki drewniane, klamerki

Galanteria drewniana coraz częściej obecna jest w nowoczesnych domach. Wcześniej, kojarzona była głównie z mieszkaniami utrzymanymi w klasycznym stylu retro. Galanteria drewniana cieszy się popularnością w wystroju wnętrz stylizowanym vintage i inspirowanym minimalizmem oraz surową formą. Projektanci wnętrz i miłośnicy niebanalnych aranżacji, uwielbiają dopełniać je drewnianymi akcesoriami i wyrobami z drewna. Galanteria drewniana obecna jest w kuchni – w postaci przyborów kuchennych, w salonie - jako gustowne drewniane dodatki oraz w garderobie, którą można uzupełnić drewnianymi wieszakami. W ofercie naszej firmy, znajduje się bogaty asortyment akcesoriów drewnianych – w tym galanterii z drewna.

Produkujemy wysokiej jakości wyroby galanterii drewnianej. Akcesoria z drewna znajdują szerokie zastosowanie w domowej szafie i garderobie. W naszym asortymencie proponujemy szereg praktycznych rozwiązań przechowywania odzieży. Jesteśmy producentem klasycznych wieszaków drewnianych, które znajdują się prawie w każdym mieszkaniu. W naszej ofercie galanterii drewnianej znajdą Państwo wieszaki w różnych modelach oraz kształtach. Wśród propozycji posiadamy wieszaki bez poprzeczki oraz z poprzeczką drewnianą lub metalową z klipsami. Ten rodzaj wieszaków idealnie nadaje się do wieszania spodni oraz garniturów. Klipsy sprawdzają się także w zawieszaniu spódnic. System przechowywania rzeczy na wieszakach usprawnia ich szukanie, zapobiega gnieceniu się ubrań, wprowadza ład i harmonię w szafie. Różne kształty ramiączek pozwalają na dobranie odpowiednich wieszaków do swojej garderoby. Warto pamiętać, że drewno jest dużo trwalsze niż plastik. Wieszaki z drewna nie wyginają się pod ciężarem ubrań i służą dłużej niż te, wykonane z tworzywa sztucznego.

Oferta galanterii drewnianej, oprócz wieszaków do szafy, obejmuje także wieszaki składane przystosowane do przymocowania do ściany. Proponujemy również stylowe klamerki z drewna, pakowane w kompletach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą galanterii drewnianej. Polecamy również naszą bogatą ofertę akcesoriów kuchennych.