Frezowanie w drewnie i materiałach miękkich | Frezowanie pianki

Frezowanie w drewnie i materiałach miękkich | Frezowanie pianki

Frezowanie jest to precyzyjna metoda obróbki płaszczyzn materiałów o skomplikowanych formach oraz kształtach. Frezowanie jest techniką skrawania obracającym się narzędziem, nazywanym frezem. W wyniku frezowania, możemy otrzymać reliefy, kreatywne elementy wyposażenia wnętrz, płaskorzeźby, detale do mebli. Frezowanie pozwala na doskonałe odwzorowanie nawet najbardziej skomplikowanych kształtów, co wykorzystywane jest w modelarstwie, szkutnictwie, architekturze oraz różnych gałęziach projektowania.

Frezowanie w drewnie

Wykonujemy usługi frezowania w różnych materiałach, głównie w drewnie oraz w materiałach miękkich. Materiały, które możemy poddać obróbce skrawania to m.in. aluminium, sklejka, PCV, tworzywa sztuczne, płyty MDF, pianka. Frezowanie drewna oraz obróbka tworzyw sztucznych i materiałów miękkich daje możliwość uzyskania pożądanych kształtów np. drewnianych elementów dekoracyjnych. Na szczególna uwagę zasługuje frezowanie w drewnie. Nasza firma specjalizuje się w usługach związanych z produkcją i obróbką drewna. Oferujemy Państwu frezowanie wyrobów drewnianych na najwyższym poziomie. Wykonujemy materiały reklamowe, elementy dekoracyjne, gadżety firmowe, przybory do domu i wiele innych.

Frezowanie pianki

Niezwykle popularne i przydatne jest również frezowanie pianki. Piankę frezuje się na potrzeby dekoracyjne oraz praktycznie. Dzięki uzyskanym kształtom, elementy mogą pełnić przeróżne funkcje – począwszy od ozdobnych, aż po składowe zabawek oraz gadżetów. Piankę frezuje się również na kształt urządzeń w celach ochronnych – do walizek na sprzęt audiowizualny (mikrofony, aparaty fotograficzne), urządzenia pomiarowe, sprzęt muzyczny itd. Nasza firma wykona dla Państwa frezowanie w piance wg indywidualnych potrzeb.

Gwarantujemy wysoką jakość wykonania oraz dokładne wykończenie obrabianych tworzyw – drewna, pianki, materiałów miękkich. Nasza firma dysponuje nowoczesnym sprzętem do frezowania. W swojej pracy stawiamy na najwyższą jakość oferowanych przez nas usług. Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych realizacji. Wykonujemy również usługi grawerowania laserem i wycinania laserowego.