Drewniane przybory kuchenne | Akcesoria drewniane do kuchni

Drewniane przybory kuchenne | Akcesoria drewniane do kuchni

Kuchenna galanteria drewniana

Wyposażenie kuchni jest nie tylko istotne pod względem praktycznym. Moda na gotowanie oraz piękne wyposażenie domu sprawiły, że również akcesoria kuchenne muszą być nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne. Kuchenna galanteria drewniana spełnia wymagania praktyczne i wizualne. Drewniane przybory kuchenne z jednej strony są zdrowe dla człowieka, a z drugiej wytrzymałe podczas kulinarnych eksperymentów. Ponadto, galanteria z drewna wyróżnia się ponadczasowością oraz doskonale wpisuje się w minimalistyczny nurt aranżowania pomieszczeń, który jest ostatnio niezwykle popularny w wystroju wnętrz. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą galanterii drewnianej, inspirowanej naturą i tradycyjna formą.

Akcesoria i przybory z drewna

Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką gamę drewnianych przyborów kuchennych. W ofercie znajdują się akcesoria kuchenne, niezbędne w każdej funkcjonalnie wyposażonej kuchni. Produkujemy takie przybory jak: wałki do ciasta, młotki do mięsa, drewniane kopystki, deski drewniane do krojenia. W asortymencie galanterii drewnianej do kuchni znajdują się drewniane szpatułki oraz widelce do potraw: trzyzębowy widelec do kapusty, dwuzębowy do pikli, młotek do mięsa szczypce z drewna do przekąsek takich jak ogórki, korniszony, oliwki. Wykonujemy klasyczne czerpaki do miodu, łopatki do przypraw, drewniane stylowe kieliszki do jajek oraz poręczne szczypce do grillowanych dań. Wśród naszych przyborów kuchennych znajdą Państwo komplety do mieszania oraz nakładania sałatek, kule do ucierania oraz inne niezbędne w kuchni wybory, wykonane z drewna bukowego. Nasze wyroby z drewna przydadzą się w zarówno tradycyjnej, jak i nowoczesnej kuchni.

Wybory OPIFEX produkowane są z bukowiny – drewna znanego ze swojej twardości oraz odporności. Wysoka jakość materiału oraz wzorowe wykonanie składają się na długie oraz satysfakcjonujące użytkowanie. Przybory kuchenne OPIFEX-u są estetyczne - znakomicie wkomponują się w wystój stylowo urządzonej kuchni. Ponadczasowe drewno oraz klasyczne formy przyborów kuchennych pasują zarówno do tradycyjnych, jak i nowatorskich wnętrz kuchennych. Zapraszamy do zapoznania się z naszym pozostałym asortymentem drewnianych akcesoriów kuchennych.