Grawerowanie i wycinanie laserowe w drewnie | Warszawa

Grawerowanie i wycinanie laserowe w drewnie | Warszawa

Grawerowanie laserowe w drewnie w Warszawie

Wykonujemy znakowanie metodą grawerowania laserowego w drewnie oraz w innych materiałach dostarczonych przez klienta. W zakres naszych usług wchodzi również laserowe wycinanie w drewnie oraz w innych tworzywach. Oferujemy naszym Klientom również specjalistyczne usługi frezowania drewna, pianki i materiałów miękkich.

Grawerowanie w drewnie pozwala na utrwalenie na przedmiocie grafiki lub napisu. Na potrzeby przedsiębiorstwa, grafiką może być logo lub znak firmowy. Grawerowanie laserowe pozwala również na oznakowanie przedmiotów wykonanych m.in. z tworzyw sztucznych, skórzanych, ceramicznych, papierowych. Grawerowanie ma różne zastosowanie w przemyśle oraz reklamie. Swoją popularność zawdzięcza temu, że metoda grawerowania laserem jest bezinwazyjna i nie powoduje strat na produkcie, który jest poddawany obróbce.

Usługa grawerowania jest bezpieczna dla znakowanych produktów. Wyroby nie odkształcają się, ani nie pękają. Jeśli chcą Państwo zamówić akcesoria drewniane OPIFEX-u razem z grawerowaniem, mają Państwo pewność, że w żaden sposób nie stracą one na funkcjonalności ani na estetyce. Grawerowanie cieszy się zainteresowaniem zarówno wśród firm, jak i osób prywatnych.

Wycinanie laserowe w drewnie w Warszawie

Nasza firma z Warszawy zajmuje się także laserowym wycinaniem. Dzięki tej technice cięcia tworzyw, możliwe jest niezwykle precyzyjne wycinanie różnych kształtów oraz form np. w drewnie. Idealne cięcie drewna niezwykle istotne jest w modelarstwie, przy tworzeniu szablonów modeli oraz opracowywaniu kształtów, liter, symboli. Cięcie laserem jest jedną z najdoskonalszych oraz najbezpieczniejszych technik wycinania w różnych materiałach, a co za tym idzie, stosowane jest w różnych gałęziach przemysłu oraz reklamy. Precyzja lasera pozwala na perfekcyjne powtarzanie tych samych cięć, bez uszczerbku na tworzywie. Ponadto, doskonałe cięcie sprawia, że wycinane boki nie są obszarpane. Charakteryzują się gładkością oraz idealnym wykończeniem, nie wymagają dodatkowej obróbki, co usprawnia pracę produkcyjną.

Zachęcamy do kontaktowania się z naszą firmą OPIFEX z siedzibą w Warszawie. Zapewniamy najwyższą jakość usług oraz krótkie terminy wykonawstwa.